LD15P24A4GV00LF
LD15P24A4GV00LF
LD15P24A4GV00LF
DigiKeys produktnummer
609-5194-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LD15P24A4GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LD15P24A4GV00LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-105°C