D37S33E4GX00LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D37S33E4GX00LF
D37S33E4GX00LF
D37S33E4GX00LF
DigiKeys produktnummer
609-5884-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37S33E4GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
D37S33E4GX00LF Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C