D25S24A6GV00LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 2 228
Datablad
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D25S24A6GV00LF
D25S24A6GV00LF
D25S24A6GV00LF
DigiKeys produktnummer
609-5558-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S24A6GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
EDA-/CAD-modeller
D25S24A6GV00LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C