D25S14A4GV00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
Similar
Bilden för D25S14A4GV00LF är inte tillgänglig
D25S14A4GV00LF
DigiKeys produktnummer
D25S14A4GV00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S14A4GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C