D15S91C4PV00 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 398
Datablad
Bilden för D15S91C4PV00 är inte tillgänglig
D15S91C4PV00
DigiKeys produktnummer
D15S91C4PV00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S91C4PV00
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT PRESS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Tryckmontering
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Förpackning
Påse
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Artikelstatus
Föråldrad
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C