D15S91C4PV00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D15S91C4PV00LF
DigiKeys produktnummer
D15S91C4PV00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S91C4PV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT PRESS
EDA-/CAD-modeller
D15S91C4PV00LF Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C