D15S33E6GX09LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
ITT Cannon, LLC
I lager: 96
Datablad
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D15S33E6GX09LF
DigiKeys produktnummer
D15S33E6GX09LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S33E6GX09LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
D15S33E6GX09LF Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Termoplast
Arbetstemperatur
-55°C-125°C