D15P90C6PA00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
D15P90C6PA00LF
DigiKeys produktnummer
D15P90C6PA00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15P90C6PA00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT PRESS
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
EDA-/CAD-modeller
D15P90C6PA00LF Modeller
Kategori
Terminering
Tryckmontering
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C