77311-102-14LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 14 positioner 0,100" (2,54mm)
77311-102-14LF
DigiKeys produktnummer
77311-102-14LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77311-102-14LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77311-102-14LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,135" (3,43mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,465" (11,81mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
30,0µin (0,76µm)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt