77311-102-10LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Molex
I lager: 1 259
Datablad
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
Preci-Dip
Datablad
Samtec Inc.
Samtec Inc.
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 10 positioner 0,100" (2,54mm)
BERGSTIK, MezzSelect, Basics+ Series (10 position)
77311-102-10LF
DigiKeys produktnummer
609-77311-102-10LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77311-102-10LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77311-102-10LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,135" (3,43mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,465" (11,81mm)
Förpackning
Bulk
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld eller guld, GXT™
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
30,0µin (0,76µm)
Delning - hopkoppling
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal positioner
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Antal rader
1
Isoleringsmaterial
Termoplast
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Stil
Brandklassning av material
UL94 V-0
Mantling
Okapslad
Isolering, färg
Svart
Monteringstyp
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt