61082-141402LF
61082-141402LF
61082-141402LF
DigiKeys produktnummer
609-1643-2-ND - Remsa och spole (TR)
609-1643-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
61082-141402LF
Beskrivning
CONN RCPT 140POS SMD GOLD
EDA-/CAD-modeller
61082-141402LF Modeller
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Sammankopplade stackhöjder
5mm, 6mm, 7mm, 8mm
Höjd över kort
0,146" (3,70mm)
Stigning
0,031" (0,80mm)