53611-G10-6LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
JAE Electronics
I lager: 0
Datablad
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 10 positioner 0,100" (2,54mm)
53611-G10-6LF
DigiKeys produktnummer
53611-G10-6LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
53611-G10-6LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
53611-G10-6LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Hasplås/utstötare
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,150" (3,81mm)
Förpackning
Tråg
Isoleringshöjd
0,640" (16,26mm)