PS-10PE-D4T2-M1E
DigiKeys produktnummer
PS-10PE-D4T2-M1E-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PS-10PE-D4T2-M1E
Beskrivning
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 10 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Fästtyp
Hasplås/utstötare, lång
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,236" (6,00mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,130" (3,30mm)
Förpackning
Bulk
Övergripande kontaktlängd
0,657" (16,70mm)
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringshöjd
0,681" (17,30mm)