20021112-00014T1LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-6527-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 20021112-00014T1LF |
Beskrivning | CONN HEADER R/A 14POS 1.27MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 14 positioner 0,050" (1,27mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 20021112-00014T1LF Modeller |
Kategori | Kontaktlängd - hopkoppling 0,120" (3,05mm) |
Tillv. | Kontaktlängd - polstift 0,106" (2,69mm) |
Serie | Isoleringshöjd 0,135" (3,43mm) |
Förpackning Rör | Kontaktform Kvadrat |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktytbehandling - hopkoppling Guld |
Kontaktdonstyp | Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling Flash |
Kontakttyp Stift | Kontaktytbehandling - polstift Tenn |
Delning - hopkoppling | Kontaktmaterial Kopparlegering |
Antal positioner | Isoleringsmaterial Termoplast |
Antal rader 2 | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Radmellanrum - hopkoppling | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Antal inlästa positioner Alla | Isolering, färg Svart |
Stil | Strömklassning (Ampere) 1A per kontakt |
Mantling Okapslad | Spänningsvärde 125VAC |