20021311-00014T1LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 20021311-00014T1LF-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 20021311-00014T1LF |
Beskrivning | CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD PCB |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 14 Positioner Uttag Kontakt 0,050" (1,27mm) Genomgående hål Guld |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 20021311-00014T1LF Modeller |
Kategori | Fästtyp Push-Pull |
Tillv. | Kontaktytbehandling - hopkoppling |
Serie | Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling Flash |
Förpackning Rör | Isolering, färg Svart |
Artikelstatus Aktiv | Isoleringshöjd 0,173" (4,40mm) |
Kontaktdonstyp | Kontaktlängd - polstift 0,094" (2,40mm) |
Kontakttyp Honuttag | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Stil Kort till kort | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Antal positioner | Kontaktytbehandling - polstift Tenn |
Antal inlästa positioner Alla | Tillämpningar General Purpose, industri, telekom |
Delning - hopkoppling | Isoleringsmaterial Plast |
Antal rader 2 | Kontaktform Kvadrat |
Radmellanrum - hopkoppling 0,050" (1,27mm) | Kontaktmaterial Fosforbrons |