10132445-12LF
DigiKeys produktnummer
609-5285-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10132445-12LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 12POS 3.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,118" (3,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10132445-12LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,118" (3,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Fästtyp
Hasphållare
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Glödtrådskompatibel
Kontakttyp
Honuttag
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Antal positioner
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,118" (3,00mm)