10127717-22LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-4829-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 10127717-22LF |
Beskrivning | CONN PLUG HSG 22POS 3.00MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 17 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 22 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Svart 0,118" (3,00mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 10127717-22LF Modeller |
Kategori | Radmellanrum 0,118" (3,00mm) |
Tillv. | Monteringstyp Frihängande (i serie) |
Serie | Kontaktterminering Crimp |
Förpackning Påse | Fästtyp Låsramp |
Artikelstatus Aktiv | Färg Svart |
Kontaktdonstyp | Egenskaper Glödtrådskompatibel |
Kontakttyp Stift | Isoleringsmaterial Polyamid (PA66), nylon 6/6 |
Antal positioner | Arbetstemperatur -40°C-105°C |
Stigning 0,118" (3,00mm) | Anmärkning Kontakter säljes separat |