10127716-20LF
10127716-20LF
10127716-20LF
DigiKeys produktnummer
609-4820-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10127716-20LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 20POS 3.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,118" (3,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10127716-20LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,118" (3,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Fästtyp
Hasphållare
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,118" (3,00mm)