10056844-120LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
3M
I lager: 0
Datablad
Similar
Assmann WSW Components
I lager: 1 942
Datablad
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 20 positioner 0,100" (2,54mm)
10056844-120LF
DigiKeys produktnummer
609-3017-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10056844-120LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
10056844-120LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,236" (6,00mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,079" (2,00mm)
Förpackning
Rör
Isoleringshöjd
0,366" (9,30mm)