L77SDAH15SOL2RM5
L77SDAH15SOL2RM5
L77SDAH15SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDAH15SOL2RM5
DigiKeys produktnummer
L77SDAH15SOL2RM5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDAH15SOL2RM5
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L77SDAH15SOL2RM5 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
250V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
2
Kontaktform
Stämplad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C