L77SDA15S1ACH3FC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L77SDA15S1ACH3FC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDA15S1ACH3FC309
DigiKeys produktnummer
L77SDA15S1ACH3FC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDA15S1ACH3FC309
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L77SDA15S1ACH3FC309 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C