Bilden för L77DFC37S1ATN är inte tillgänglig
L77DFC37S1ATN
DigiKeys produktnummer
L77DFC37S1ATN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DFC37S1ATN
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L77DFC37S1ATN Modeller
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C