L77DD50S1AON | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | L77DD50S1AON-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | L77DD50S1AON |
Beskrivning | CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon |
Datablad | Datablad |
Kategori | Skalmaterial, ytbehandling Stål, tennpläterad |
Tillv. | Kontaktytbehandling Guld |
Serie | Kontaktyta, tjocklek 8,00µin (0,203µm) |
Förpackning Tråg | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Artikelstatus Aktiv | Strömklassning (Ampere) 7,5A |
Kontaktdonsutförande | Dornavstånd 0,406" (10,30mm) |
Kontaktdonstyp Uttag (honuttag) | Spänningsvärde 300V |
Antal positioner | Färg Svart |
Antal rader 3 | Kontaktform Maskinbearbetad |
Monteringstyp | Dielektriskt material Termoplast (glasfylld) |
Skalstorlek, kontaktlayout 5 (DD, D) | Kontaktmaterial Mässing |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -55°C-125°C |