L77DB25S1AUN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 394
Datablad
I lager: 3
I lager: 0
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L77DB25S1AUN
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DB25S1AUN
DigiKeys produktnummer
L77DB25S1AUN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DB25S1AUN
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L77DB25S1AUN Modeller
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C