L777DFD50P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L777DFD50P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777DFD50P
DigiKeys produktnummer
L777DFD50P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777DFD50P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
L777DFD50P Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Påse
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
3
Kontaktform
Maskinbearbetad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C