L777DAH15POL2RM5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 35
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 122
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
I lager: 0
Assmann WSW Components
Amphenol CS (FCI)
Bilden för L777DAH15POL2RM5 är inte tillgänglig
L777DAH15POL2RM5
DigiKeys produktnummer
L777DAH15POL2RM5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777DAH15POL2RM5
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C