L777DA15POL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 122
Datablad
Similar
Assmann WSW Components
I lager: 1 648
Datablad
Amphenol CS (FCI)
I lager: 1 614
Bilden för L777DA15POL2 är inte tillgänglig
L777DA15POL2
DigiKeys produktnummer
L777DA15POL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777DA15POL2
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C