L717SDCH37POL2RM5C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDCH37POL2RM5C309
DigiKeys produktnummer
L717SDCH37POL2RM5C309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDCH37POL2RM5C309
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717SDCH37POL2RM5C309 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
250V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
2
Kontaktform
Stämplad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C