L717SDAH15POL2RM8
L717SDAH15POL2RM8
L717SDAH15POL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDAH15POL2RM8
DigiKeys produktnummer
L717SDAH15POL2RM8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDAH15POL2RM8
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L717SDAH15POL2RM8 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C