L717SDA15P1ACH3RC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 800
Datablad
I lager: 0
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
I lager: 1
I lager: 722
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717SDA15P1ACH3RC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15P1ACH3RC309
DigiKeys produktnummer
L717SDA15P1ACH3RC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDA15P1ACH3RC309
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L717SDA15P1ACH3RC309 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Kontaktform
Stämplad
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Kontakttyp
Signal
Kontaktmaterial
Mässing
Flänsfunktion
Kortets sida (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C