L717DFC37P1AMN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 50
Datablad
I lager: 0
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
NorComp Inc.
NorComp Inc.
I lager: 21
I lager: 85
Amphenol CS (FCI)
ITT Cannon, LLC
Bilden för L717DFC37P1AMN är inte tillgänglig
L717DFC37P1AMN
DigiKeys produktnummer
L717DFC37P1AMN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DFC37P1AMN
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Egenskaper
Jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C