L717DB25PT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 4
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 29
EDAC Inc.
I lager: 0
EDAC Inc.
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
Bilden för L717DB25PT är inte tillgänglig
L717DB25PT
DigiKeys produktnummer
L717DB25PT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DB25PT
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C