L717DAH15POL2RM8 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 35
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 122
TE Connectivity AMP Connectors
Assmann WSW Components
Amphenol CS (FCI)
Bilden för L717DAH15POL2RM8 är inte tillgänglig
L717DAH15POL2RM8
DigiKeys produktnummer
L717DAH15POL2RM8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DAH15POL2RM8
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C