L717DAH15POL2RM5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 35
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 122
TE Connectivity AMP Connectors
Assmann WSW Components
Amphenol CS (FCI)
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717DAH15POL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DAH15POL2RM5
DigiKeys produktnummer
L717DAH15POL2RM5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DAH15POL2RM5
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L717DAH15POL2RM5 Modeller
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C