L717DA15PU
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DA15PU
DigiKeys produktnummer
L717DA15PU-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DA15PU
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717DA15PU Modeller
Förpackning
Bulk
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C