L177SDBH25SOL2RM5G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 89
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 34
Datablad
I lager: 80
I lager: 0
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
TE Connectivity AMP Connectors
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177SDBH25SOL2RM5G
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDBH25SOL2RM5G
DigiKeys produktnummer
L177SDBH25SOL2RM5G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDBH25SOL2RM5G
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L177SDBH25SOL2RM5G Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C