L177SDAG15SOL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 3 051
Datablad
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 432
Datablad
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177SDAG15SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDAG15SOL2
DigiKeys produktnummer
L177SDAG15SOL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDAG15SOL2
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L177SDAG15SOL2 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C