L177DFAG15S är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 184
Datablad
Bilden för L177DFAG15S är inte tillgänglig
L177DFAG15S
DigiKeys produktnummer
L177DFAG15S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177DFAG15S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödkopp
Förpackning
Påse
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Arbetstemperatur
-55°C-125°C