L717DFA15P1APN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för L717DFA15P1APN är inte tillgänglig
L717DFA15P1APN
DigiKeys produktnummer
L717DFA15P1APN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DFA15P1APN
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Egenskaper
Jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C