ASR-SV240A20ZY-L
DigiKeys produktnummer
2040-ASR-SV240A20ZY-L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASR-SV240A20ZY-L
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 20A 24-280V
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) Modul
Kategori
Spänning - ingång
90-280VAC
Tillv.
Spänning - last
24 V ~ 280 V
Serie
Lastström
20 A
Termineringstyp
Skruvplint
Arbetstemperatur
-30°C-80°C