ASR-SMA240D2ZR-K
DigiKeys produktnummer
2040-ASR-SMA240D2ZR-K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASR-SMA240D2ZR-K
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) Modul
Kategori
Spänning - ingång
24VDC
Tillv.
Spänning - last
24 V ~ 280 V
Serie
Lastström
2 A
Förpackning
Box
Termineringstyp
Skruvplint
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-80°C