ASR-SJ100D20W-L
DigiKeys produktnummer
2040-ASR-SJ100D20W-L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASR-SJ100D20W-L
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 20A 0-100V
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) Hockeypuck
Kategori
Utgångstyp
DC
Tillv.
Spänning - ingång
4-32VDC
Serie
Spänning - last
0 V ~ 100 V
Lastström
20 A
Termineringstyp
Skruvplint
Monteringstyp
Chassimontering
Arbetstemperatur
-30°C-80°C