RF12-35-T-00-50-G
DigiKeys produktnummer
2057-RF12-35-T-00-50-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF12-35-T-00-50-G
Beskrivning
RF MMCX CONNECTOR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
MMCX Kontaktdon Plugg, hanstift 50Ohm Kortkant, utskärning; ytmontering Lödmetall
Kategori
Frekvens - max
6 GHz
Tillv.
Antal portar
1
Serie
Höljesfärg
White
Förpackning
Påse
Kontaktmaterial, mitt
Mässing
Artikelstatus
Aktiv
Stommaterial
Mässing
Kontaktdonsutförande
Kroppytbehandling
Guld
Kontaktdonstyp
Plugg, hanstift
Kontaktplätering, mitt
Guld
Kontaktterminering
Lödmetall
Dielektriskt material
Polytetrafluoreten (PTFE)
Skärmterminering
Lödmetall
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Impedans
50Ohm
Spänningsvärde
170 V