RF12-25A-T-00-50-G
DigiKeys produktnummer
2057-RF12-25A-T-00-50-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF12-25A-T-00-50-G
Beskrivning
RF MMCX CONNECTOR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
MMCX Kontaktdon Plugg, hanstift 50Ohm Kortkant, utskärning; ytmontering Lödmetall
Kategori
Frekvens - max
6 GHz
Tillv.
Antal portar
1
Serie
Egenskaper
Kod A
Förpackning
Påse
Höljesfärg
White
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktmaterial, mitt
Mässing
Kontaktdonsutförande
Stommaterial
Mässing
Kontaktdonstyp
Plugg, hanstift
Kroppytbehandling
Guld
Kontaktterminering
Lödmetall
Kontaktplätering, mitt
Guld
Skärmterminering
Lödmetall
Dielektriskt material
Polytetrafluoreten (PTFE)
Impedans
50Ohm
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Monteringstyp
Kortkant, utskärning; ytmontering
Spänningsvärde
170 V