ABS07W-32.768KHZ-K-1-T har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 13 173
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 42 072
Datablad
32.768 kHz ±10ppm Kristaller 3pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABS07W-32.768KHZ-K-1-T
DigiKeys produktnummer
535-14104-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABS07W-32.768KHZ-K-1-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 3PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABS07W-32.768KHZ-K-1-T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Föråldrad
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)
Lastkapacitans
3pF