ABS06-107-32.768KHZ-T
DigiKeys produktnummer
535-12373-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-12373-1-ND - Remsbit (CT)
535-12373-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABS06-107-32.768KHZ-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 4PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 4pF 60 kOhms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABS06-107-32.768KHZ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
4pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 kOhms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Inkapsling/låda
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)