ABS07AIG-32.768KHZ-6-T | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ABS07AIG-32.768KHZ-6-T |
Beskrivning | CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 32.768 kHz ±20ppm Kristaller 6pF 80 kOhms 2-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ABS07AIG-32.768KHZ-6-T Modeller |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 80 kOhms |
Tillv. | Driftläge Grundton |
Serie | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Klassificeringar AEC-Q200 |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Typ kHz kristall (justeringsgaffel) | Inkapsling/låda |
Frekvens 32.768 kHz | Leverantörens enhetsförpackning 2-SMD (3,2x1,5) |
Frekvenstolerans ±20ppm | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm) |
Lastkapacitans 6pF | Höjd - monterad (max) 0,035" (0,90mm) |