ABM11W-16.0000MHZ-6-K1Z-T3
DigiKeys produktnummer
535-13810-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-13810-1-ND - Remsbit (CT)
535-13810-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11W-16.0000MHZ-6-K1Z-T3
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 MHz ±10ppm Kristaller 6pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM11W-16.0000MHZ-6-K1Z-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Frekvens
16 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)