ABS07-LR-32.768KHZ-6-1-T
DigiKeys produktnummer
535-12943-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-12943-1-ND - Remsbit (CT)
535-12943-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABS07-LR-32.768KHZ-6-1-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±10ppm Kristaller 6pF 50 kOhms 2-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABS07-LR-32.768KHZ-6-1-T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)
Lastkapacitans
6pF