ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T
DigiKeys produktnummer
535-9721-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-9721-1-ND - Remsbit (CT)
535-9721-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T
Beskrivning
CRYSTAL 8.0000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
8 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 200 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
200 Ohms
Arbetstemperatur
-10°C-60°C
Frekvens
8 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)